Вночі заплаче серце тихо,
Лампадка у кутку замліє…
Частіше губить нас не лихо –
Нас гублять втрачені надії!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Вночі заплаче серце тихо,
Лампадка у кутку замліє…
Частіше губить нас не лихо –
Нас гублять втрачені надії!