Йому би зайвим був оркестр,
Бо не світський у нього дух!
Хоч і Владика наш Сильвестр
Музичний має гарний слух!
Та його скромність прикрашає,
Цвіте в душі його собор,
І “Ісполаете” співає
Йому академічний хор!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Йому би зайвим був оркестр,
Бо не світський у нього дух!
Хоч і Владика наш Сильвестр
Музичний має гарний слух!
Та його скромність прикрашає,
Цвіте в душі його собор,
І “Ісполаете” співає
Йому академічний хор!