Вдихаючи осіннюю жоржину,
Я знов і знов сумливо визнаю:
Не слухав би Адам свою дружину-
Навічно залишався би в Раю!
Для голосування необхідно авторизуватись
okВдихаючи осіннюю жоржину,
Я знов і знов сумливо визнаю:
Не слухав би Адам свою дружину-
Навічно залишався би в Раю!
Думок на тему “НЕ СЛУХАВ БИ АДАМ СВОЮ ДРУЖИНУ!”
ну уви)) добре було б…але це лише мрії