Красу людську цінують тільки люди,
Природа цю красу не помічає…
Природу неможливо обманути –
Вона любов до себе відчуває!
ПРИРОДУ НЕМОЖЛИВО ОБМАНУТИ!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Красу людську цінують тільки люди,
Природа цю красу не помічає…
Природу неможливо обманути –
Вона любов до себе відчуває!