Сьогодні в нас померла Мати,
А ми Їі ідем вітати!
Кладемо квіти біля ложа,
Спаси нас грішних, Матір Божа!
Палає свічечка незгасно,
І сум, і радість одночасно…
Навколо гробу світлі лиця
І незбагненна таємниця!
Сьогодні в нас померла Мати –
А ми Її ідем вітати!
2 коментарі “СЬОГОДНІ В НАС ПОМЕРЛА МАТИ!”
“Спаси нас грішних, Матір Божа!” — є лише один Спаситель, Ісус Христос!!!
В простих словах викладена суть! Вчора в голові постійно звучали перших чотири рядочки. Ваші твори надихають!