У лісі загубилось ведмежа,
Дивилось сонце сумно у калюжу…
Щоб зрозуміть, чи є в тварин душа,
Самому сперше треба мати душу!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
У лісі загубилось ведмежа,
Дивилось сонце сумно у калюжу…
Щоб зрозуміть, чи є в тварин душа,
Самому сперше треба мати душу!