Авторська пісня
Я – спрага, я – піт з чола,
Я – кусень хліба з вбогого стола,
Я – відчай вершника,
Що над безоднею!
Я – очі смертника під шибеницею.
Я – місто невиспане,
Татарський хан в облогу взяв мене.
На мої плечі
Виповзає хижий стан,
А у залізні груди б`є таран.
Хрипе і плаче піною
Шалений кінь під воєводою!
Та важить їх навіки розлучить
Стріла ворожа,
Що за хвилю мчить.
Я – гирло, що ковта ріку!
І воїн, що метнувся під стрілу!
Це також я,
Усіма прощений,
І поруч шолом мій розтрощений.
Я – спрага, я – піт з чола,
Я – кусень хліба з вбогого стола,
Я – кусень хліба з вбогого стола…