Ми ті, котрі не вміють цінувати
Усе, що маємо в житті.
Ми ті, хто любить жартувати
Любити й дорожити лиш тоді…
Тоді, коли ми все втрачаємо,
Або ж вимолюємо в Бога.
Ми ті, що віримо і чекаємо
Та лиш тоді, коли знемога.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Ми ті, котрі не вміють цінувати
Усе, що маємо в житті.
Ми ті, хто любить жартувати
Любити й дорожити лиш тоді…
Тоді, коли ми все втрачаємо,
Або ж вимолюємо в Бога.
Ми ті, що віримо і чекаємо
Та лиш тоді, коли знемога.