Для голосування необхідно авторизуватись

Як заснути?

Як заснути у ніч прохолодну,

Коли у вікна стукоче сірий дощ.

Коли він із ранку ще хлюпоче,

І про тебе нагадує знов…

А думки заплітаються в коси,

Спомин рук, губ твоїх на моїх.

Як забрідали із ранку у роси

І в коханні летіли, плелись…

Як заснути, коли ти відбитком

Залишився у серці моїм.

Коли із золотаво-білим злитком

До вінця ми за руки неслись.

Як забути? Заснути? Пропасти?

І в думки не впускати тебе…

Твоя куртка з плечей моїх впасти

Не змогла, плечі гріються тепер.

Ти, як магія.  Є в тобі чари.

Тягнеш ти, як магнітом мене,

Не втекти вже мені від омани,

Все надіюсь,що це не кохання. Мине…

Під дощем змию з тіла відбиток,

Пальці рук, стрічки губ, дотик тіл…

Не кохав! Не кохав!  Тільки звабив!

Ти зробив в серці рану,

увігнавши всередину  кіл.

5

Автор публікації

Офлайн 5 років

Леся Капля

135
Коментарі: 11Публікації: 47Реєстрація: 19-07-2019

Вибір видавця (Листопад 2019)

Достижение получено 17.12.2019

Титул: Вибір видавця (Листопад 2019)

Небайдужий читач

Достижение получено 20.10.2019

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій