Блакитні волошки і маки багряні,
Ромашки біленькі й дзвіночки бузкові,
Ще й колосочки тугі золотаві
Вплелися в яскравий вінок обжинковий.
Врожай уже зібрано.Будемо з хлібом,
Вродили на славу жита й пшениці.
Ми – хлібороби із прадіда-діда,
То ж знаємо ціну цій праці важкій.
А в короваї з нового врожаю –
Тепло літнього сонця та свіжість вітрів
І присмак солоний, як піт трударів.
Їм, як і хлібу святому вклоняюсь!
2015 р.

