Усе що міг я уже сказав
І тільки музика зосталася в душі
Життя що не було
Минуло вже давно
Хоч я тоді іще того не знав
Зо мною пісня наче птах
У небо лине і у снах
Бачу тебе я моя доле в небесах
Зо мною пісня – назавжди
Вдарили лебеді крильми
Самотня доле – тільки я і ти
Нічого більше я не скажу
Лише слова у пісню переллю
І пісня наче птах
Що лине в небесах
І заспокоює душу мою
ілюстрація з інтернету

3 коментарі “Пісня”
Прекрасна пісня…
Так гарно Руслан! Музика завжди в душі залишається.
Пісня… Чому ви не ставите розділові знаки у реченнях?