З вірності екзамен я здаю роками –
Все тебе чекаю, а життя іде…
Серце на частини рветься, бо не камінь.
Де з тобою стрінемось? Скажи мені, де?
Ти зараз далеко й не знаєш, напевно,
Як я тебе кличу, як плачу у сні.
Між нами дороги стоять та даремно, –
Ти і на відстані дорогий мені.
Та я не жаліюсь. Я буду чекати.
Мені б тільки знати, що все не дарма.
Бо істинне щастя взаємно кохати,
В житті така радість дається одна.
13.02.2017
Руслана Ставнічук (с)
Думок на тему “ЕКЗАМЕН ВІРНОСТІ”
Ти і на відстані дорогий мені.
Здається, цей рядок ритмічно випадає. Можна попрацювати і переробити його. Буде дуже гарний вірш!