Для голосування необхідно авторизуватись

ВІТЕР або УСЕ КОЛИСЬ МИНЕ!

 

Прозора ніч лягає край стежини

Білявий місяць похилився на дахи

На зорі темрява вдягнула кожушину.

Вже й доспівали арію птахи.

 

Засумували верби та тополі

Здригнувся явір від обвітрених обійм.

Зашепотіли трави мимоволі,

Лиш тільки вітер сумувати не хотів.

 

Він мчав крізь хмари, сонцю вихвалявся,

Наввипередки крапелькам дощу:

«Я найсильнішим завжди виявлявся,

І зараз я натішусь досхочу.

 

Розсиплю листя вздовж усього міста

Перегорну все «дригом догори»!

А як схочу,- то з усієї сили свисну,

Що затремтить маківочка гори.

 

Я затанцюю танго, закружляю

Під музику сердитого дощу.

Де хочу там гуляю та співаю,

Й куди захочу – легко полечу!»

 

Не дуже довго вітер вихвалявся.

Хоч до світанку слухав регіт свій,

Зненацька він притих і так злякався,

Бо в місто йшов кремезний буревій!

 

Він відчував себе слабким й мізерним,

Як опинився в буревієвих руках.

І як з гармати подихом химерним,

Страховисько навіювало жах.

 

…Не вічне все! Настав кінець жахіттям!

З’явилось сонце, стихло миттю все.

Промовив вітер: Крізь роки й століття

Я пам’ятатиму:- Усе колись мине!

 

Усьому час відведений тривалий,

Ні свят, ні лиха довго не бува…

Й на кожну силу  є своя управа,

Тож пам’ятайте всі оці слова!

5

Автор публікації

Офлайн 6 років

shimon olya

41
Коментарі: 2Публікації: 15Реєстрація: 04-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 08.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій