Чому мені так доля скривилась?
І щастя поряд пройшло
Чому тоді ти так на мене дивилась?
А тепер усе мов змело
Навіщо я тебе похохав?
І врік нас на страждання
Навіщо я на себе плював?
А в замін – байдуже мовчання
Тепер сонце холодним стало
І земля під ногами просохша
Ніколи я навіть не сподівався
Що наша любов не варта і гроша
Думок на тему “Чому мені так доля скривилась?”
Ніколи не пізно стати щасливим.
Хороший вірш щирої душі.