Для голосування необхідно авторизуватись

” ПРИМХЛИВА ПРИНЦЕСА”

ПРИМХЛИВА ПРИНЦЕСА.

Жили в одній далекій країні. Король з Королевою. І була в них донька, вона ще не вміла ходити. Якось дівчинка спала сама в своєму ліжечку, коли
З явилася в кімнаті молода, зла жінка. Вона почала ходити навколо і розчиняти вікна в кімнаті. Потім стала навколішки, здійняла руки до зоряного неба. І в її руках опинилася золота зірка. Жінка підійшла до ліжка, де солодка спала Маленька Принцеса і провела по її обличчю золотою зіркою. А сама в ту ж хвилину зникла.
Йшов час. Царівна росла і що не день ставала все гарнішою, але була дуже примхливою. Король з Королевою не могли зрозуміти, чого їх донька була такою.
Король – батько влаштовував великі бали, купуючи для них багато подарунків. Але юна Царівна все капризувала й сама не знала, чого вона хотіла.
Сиділа якось Еліта біля вікна і дивилась на небо. Її погляд був поглинутий красивою зіркою. І дівчина раптом дуже захотіла дістати її. Царівна сказала про це батьку. Але він її довго умовляв і переконував, що це неможливо. Та королівська донька наполягала на своєму.
І король видав наказ усім: хто для Короля дістане справжню зірку – стане багатим і царівна Еліта вийде за нього заміж.
В іншому великому місті жив прекрасний царевич Самуїл.
Прочув він королівську звістку і прийшов до своєї доброї няні, яка була чарівницею. Але про те не знав ніхто. Розповів юнак няні.
« В одній країні живе царівна Еліта, кажуть вона красива, як богиня. І хоче та дівчина мати справжню зірку. Я дістану її, допоможи мені.»
« Що ж, – відповіла няня, – йди і спокійно спи.»
А царівна знову сиділа біля вікна і не зводила очей з неба. В той час, як юна особа наспівувала свою улюблену пісню царевич Самуїл наближався до палацу. Еліта почула передзвін кінськіх копит, і не встигла вибігти на зустріч, як на порозі з явився юнак. Він підійшов до Еліти, взяв її ніжну руку і поклав на неї зірку. Дівчина побачила, як на небі зникла саме та зірка, яку вона хотіла мати. Царівна раптом відчула себе іншою. Тією ж ночі вона стала дружиною прекрасного царевича.

2

Автор публікації

Офлайн 7 години

Skazka2020

65
Коментарі: 0Публікації: 45Реєстрація: 15-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 17.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій