Люблю людей, котрі горять мов свічка
Яскраво так, небоячись пітьми.
Дарують нам любов, турботу,щирість.
А головне – залишились “Людьми”!
Люблю людей простих, відвертих, добрих
Зі зморшками, із вогником в душі
Можливо бідних, та останній подих
Вони напевно віддадуть тобі.
Люблю людей, котрі тягар життєвий
Несуть відважно, хоч він нелегкий.
Вони несуть свій хрест, бо їх так вчили
А він болючий й мов полин гіркий…