Стань наче дим Якщо я для тебе не стану ніким Якщо я залишуся місцем пустим То стань як стоїть на подвір'ї густий сірий дим Стань наче дим Якщо не кохаєш коханням сліпим Якщо не даруєш цілунком п'янким То стань таким же пустим як густий сірий дим Стань наче дим Накрий же мене шаром товстим Сліпи, мруж попелищем своїм Але якщо я для тебе не стану ніким, то прошу- розтань, розсійся як дим.
Думок на тему “Дим”
гарно