і мов би стоїм на площі у центрі голі-
бо почуття оголяють усіх
своїми криками не бентежать ті кволі-
вони завжди реагують на “не таких”
безмежно й щиро, бо просто поряд
хто-зна куди нас життя приведе
зі мною щастя, з тобою мій погляд-
нехай проростає кохання святе.
уже на арені; на полі бою –
двобій цей тривалий на смерть-каяття
і жодної сварки не хочу з тобою
бо ти ж- бо кохання, кохання-життя.
сьогодні на небі, а завтра
на суші
Бувало і важко, бувала печаль
та гострі слова пронизують душу
не розбий же почуття- то кришталь
за руку разом, все пройдем, подолаєм
нехай кричать люди, хай дунуть вітри
і хочу щоб завжди було все навзаєм
адже в грі “життя” ми не зможем схитрить.