Коли ти навчилась без мами робити чимало кроків, коли ти й сама стала світом для діток (і раз, і двічі), а в паспорті тому — страшне, як багато записано років, ти дивишся зранку в люстерко, а з нього матуся кличе. . І крутишся як вужиха: робота, прання, прибирання, борщі, сорочки, […]
бабуся
3 posts
Я згадую дитинства теплі дні, Я згадую і хочу повернутись У ті роки, коли було мені В різдвяну казку легко зазирнути. Там Миколай дарунок тихо клав У ту грудневу, чарівну годину, І Дід Мороз в торбинці залишав На Новий рік цукерки й мандарини… І досі люблю запах ніжний їх: Це […]
Раз бабуся посадила До екрана”малу втіху” (Онука звала так Кирила): -Дядя…на”ту-ту”поїхав… -Не”ту-ту”,а”Формула-І” (Мені вже три роки давно), І не дядя-Деймон Хілл З команди”Уільямс-Рено”!