-Я й також дружина (Мовив Іван Бивня): Євро-називаєм сина, Ну,а доньку-Гривня! -Ні.Ідіть на вихід до дверей З чудними забаганками!.. -Чому(називають же людей Марками та Франками)?..
дружина
2 posts
Яких ще слів в тобі не знаю я, А ті, що знаю – чи вони потрібні?! Як в безворушші сказанність твоя, Що ясним небом зрівнює подібність. Так в тихім небі спалахне зоря, Тобі явившись в дивному сузір’ї, І ти впізнаєш серцем немовля, У цьому обважнілому склепінні. В годинах вічність бавиться […]