“А-а-а, а-а-а, а-а-а!“ – у переході між станціями Київського метро звучали рулади. А згодом залунало: “Ніч яка місячна,” а потім ще декілька уривків арій, виконаних приємним баритоном. У цьому переході бувало стояли вуличні співаки і музиканти із надією заробити трохи грошенят. Але цей виконавець ішов із невеликим товариством і не […]
метро
2 posts
Яка ж ви, люба пані, незвичайна! І, бачить Бог, скажено б я хотів, зустрівши вас на станції «Почайна», чкурнути з вами до «Осокорків»! Насилу ми запхалися б в вагона, втопилися б у поті часу-пік… А стук коліс не згірш за Мендельсона щасливе майбуття би нам прорік! Вінчав би нас невтомний […]