Сміюсь, коли зовсім не хочеться сміятися… Говорю, коли для слів бракує сил… Боюсь, не думала, що вмію я боятися… Літати важко без свої надійних крил… В душі струна натягнута на максимум… Ховаю біль старанно від очей… У собі важко так надовго замикатися, Стримую сльози у подушку без тіней… Живу, хоч […]
мотивація, сум, вихід
-Я й також дружина (Мовив Іван Бивня): Євро-називаєм сина, Ну,а доньку-Гривня! -Ні.Ідіть на вихід до дверей З чудними забаганками!.. -Чому(називають же людей Марками та Франками)?..
Єсенін встиг сказати це раніше, Як палко він кохав весну, Весною й небо голубіше, Й живе прокинулось від сну. У кожній проліска пелюстці Є обіцянка: лиш заждіть! І трошки згодом килим квітів Землю укриє щільно вмить. У брунці кожній – є надія На новий крок, новий етап, Щоби збулась завітна […]
Заросте стежка – і не знайдеш волі, Упаде мережка на чужому полі, Та, яку ночами вишивала мати… Комусь треба жити, а тобі? Вмирати? Заросте стежка – проклади дорогу. Щиро, мов уперше звернися до Бога. Не смій, не здавайся… духом вмій злітати! Доля невідома і краще не знати… 03.02.2019