Все частіше нам здається,Що прийшла всьому межа:Все дістало, не вдаєтьсяІ ти торкаєшся ножа… Пальцями ведеш по лезуІ береш за рукоять.Наче сп’яну, хоч твереза,В голові думки роять… Уявляєш, як по венахВраз ковзнув холодний сплав,Рух, і кров тече багряна,Ніж блискучий мокрим став. І здалось тобі, що ось вінВихід – рішення усіх проблемІ […]
ніж
2 posts
Ніколи не хватай ніж з опалу. Ніж – це холодна зброя. Його не можна брати «гарячими» руками, лише «холодними». Ніяких емоцій. Розум має бути чистим (світлим), а душа спокійна. Тільки тоді ти будеш керувати ножем, а не він тобою. Коли хватаєш ніж на емоціях – обов’язково поранишся. Навіть якщо ти […]