обов’язкова передмова, бо це з давнього…але я так і не визначився, що воно – проза, верлібр, поезія?…не знаю… …коли відлічуєш час не миттєвостями, не секундами, а годинами у дні лежачі у простирадлах строкатих на топчані і дивися тупо крізь ґрати у вікно, в якому видніється небо… – чекаєш на появу […]
птах
2 posts
Весна на місто наступає, у верболозах птах співає і бовваніють вдалині над річкою тополі високі. Весняний вітер ледь хитне і на просторі знову дме, над Бистрицею, що стримить, по каменях шумить. Смарагдова вода на дні, дно проглядається на глибині і лісосмуга біля берегів, по березі гуляють, хто хотів. […]