Я все ще скучаю дико, І душу душу мовчанням. Живе в мені німим криком Любов, аж ніяк не кохання. Я все ще хочу обійняти… І вірити – ти відпустиш, І зовсім тебе не чекати, Та знати, що ти не тужиш. Ми друзі, лиш дивні друзі….04.04.
Туга
3 posts
Велична постать, лагідні руки, губи речисто мовчать. Очі – нещадні карі магніти, лава містичних свічад. Альфа й Омега, магма пекельна, блиск вулканічного скла: В цих океанах можна втопити змія вселенського зла. Натовп навколо, вічна самотність, вдома і на чужині: Бути зі мною хочеш, я знаю, сумно без тебе мені. […]
ТУГА В височині ширяє хмарний дим Наче порив буденних перемін. На серце тисне туга без причин, Думки розсіяні, мов тихий дзвін. Дзвенислава Гай-Нижник […]