обов’язкова передмова, бо це з давнього…але я так і не визначився, що воно – проза, верлібр, поезія?…не знаю… …коли відлічуєш час не миттєвостями, не секундами, а годинами у дні лежачі у простирадлах строкатих на топчані і дивися тупо крізь ґрати у вікно, в якому видніється небо… – чекаєш на появу […]
вікно
2 posts
Живе вікно своїм життям складним або легким і лине час удалині, і пори року з ним. Білила ще недавно тут красунечка зима і снігу сніжно-білого насипала сама. Синиці із цікавістю заглянуть у вікно, на гілочці сальце для них живитися дано, нехай скоро закінчиться красунечка-зима, без снігу буде легше їм […]