Для голосування необхідно авторизуватись

Незабудки

Незабудки
Ви знаєте, яка прекрасна весна у квітні, особливо пізня? Ранки дихають, ще морозною прохолодою. Небо блакитне, безкрайнє. Сонце неначе вишиває золотими променями ниток це чисте і ніжне полотно. Інколи його невпевнена рука падає утомлено вниз, і по зеленій траві розмотується клубок із золотими променями. Краплинки сонячного дощу губляться у зеленій траві, неначе щось шукають. І ось пошуки увінчалися успіхом – вони знайшли маленькі голубі зірочки, маленьку часточку неба. Зірочки позбиралися у пучечки і кожна з них різна. Одна голуба-голуба, з чистим однотонним кольором. Інша ледь-ледь блакитна, майже біла. Є ще рожево – лілові, неначе відтінки неба розмальованого заходом сонця. Сонячні краплі падають у центр зірочок і красивими іскорками посміхаються до сонця, вигукуючи: «Не забувай нас. Ми твої дітки. Даруй нам тепло. Цілуй нас ранками, а ми твою часточку даруватимемо людям».
Незабудки – дивишся на блакитний весняний килим. Незабудки – хочеться крикнути, щоб це слово назавжди закарбувалося в пам’яті. Незабудки – молодість, весни, небо, квіти….і любов.
Сьогодні вона написала першого листа коханому. Вона вважала ці кілька слів листом. Але нічого більшого вона не могла сказати, усе було зайвим, а написані слова були основним.
«Я тебе люблю», – тут заховався зміст усього життя: подаровані мрій, думки, щирість юного серця.
Крім листа у конверті були блакитні зірочки незабудок. Вони доповнювали його, говорили про найпотаємніше і про найвідоміше. Ці квіти несли у собі часточку неба, весни, часточку душі…
Коли він розкрив конверт, на долоню посипалися чарівні зірочки, деякі з них оточували написані слова. Він зрозумів точно те, що цю дівчинку він не забуде ніколи. Вона подарувала йому усе. Вона подарувала йому вічність. Ці дрібненькі квіточки, як невпевнені дитячі думки, уперто говорили: «Не забувай»…

2

Автор публікації

Офлайн 3 тижні

tajawad

181
Коментарі: 13Публікації: 52Реєстрація: 08-08-2020

Срібне перо

Достижение получено 14.01.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 09.09.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій