Для голосування необхідно авторизуватись

Спаса!!!

Спаса!..і яблучним соком
Пахнуть серпневі уста
Осінь сховалась під боком
Й пише вітання в листах.

Спаса!!. і вибушне груша –
Смак міардів зірок.
Серпень уклав усю душу
В поле, у ліс, у садок.

Спаса!!! і кетяги п”яні
В серце вливають вино.
Білі, червоні, румяні –
Смачно, тому всеодно.

Спаса!!!! спекотно, до болю,
Але шкарпетки нові,
Я для тепла і спокою,
Знову, придбала собі.

3

Автор публікації

Офлайн 4 роки

tajawad

181
Коментарі: 13Публікації: 52Реєстрація: 08-08-2020

Срібне перо

Достижение получено 14.01.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 09.09.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Спаса!!!”