Спаса!..і яблучним соком
Пахнуть серпневі уста
Осінь сховалась під боком
Й пише вітання в листах.
Спаса!!. і вибушне груша –
Смак міардів зірок.
Серпень уклав усю душу
В поле, у ліс, у садок.
Спаса!!! і кетяги п”яні
В серце вливають вино.
Білі, червоні, румяні –
Смачно, тому всеодно.
Спаса!!!! спекотно, до болю,
Але шкарпетки нові,
Я для тепла і спокою,
Знову, придбала собі.

Думок на тему “Спаса!!!”
Дуже гарно! …Але Ви, мабуть, хотіли написати “смак міліардів зірок”?