Ти колись заглядала у ніч?
Ту страшну, непроглядну, кощаву…
Що до серця все липне, як кліщ…
І чекає, готує розправу…
Ти колись заглядала в пітьму?
Злу, недобру, химерно-примхливу,
Що у серце складала журбу
Мов дарунки в життєву торбину…
Ти колись розбирала ту річ,
Що у серці сидить Поревітом…
І малює, малює …безліч облич
А душа у журбі вже мандрує за світом…


2 коментарі “Порожнеча”
Мабуть. у кожного є така ніч-одкровення з самим собою, коли внутрішні страхи-демони вириваються на свободу і дуже складно з ними впоратися, коли здається. що на цілому світи ти сам на сам з гітючою, руйнівною біллю.. Дякую за поєзію і буду рада новим літературним знайомствам.
Щиро дякую за увагу та такий розлогий коментар.❤️