Найрідніший – мамин голос!
Крізь століття, крізь віки..
Коли хтось його десь чує,
То не зплутає ні з ким..
Мамин голос – він чарівний,
Він солодкий, він легкий,
Він приємний, дуже рідний,
Він натхненний, він простий..
Мамин голос – наче пісня,
Душу гріє, сил дає,
Коли чуєш його знову,
Розумієш – щастя є!
Мамин голос – наче казка,
Хоч буває він сумний,
Та для всіх він наймиліший,
Найрідніший, дорогий..
Хай зупиниться годинник!!!
Хай не плине швидко час!!!
Хоче чути мамин голос,
Довго, довго, – кожен з нас..
▪️▪️▪️
Тетяна Т.-Н.
