Чи є можливо десь така людина?,-
Яка вже задоволена усім..
Розправила собі свої вітрила, –
І йде на повну швидкість, – наче грім..
Немає ні страху, ні передбачень,
Немає перешкод в її думках,
Не придає пліткам великих значень,
І не несе образ в своїх руках..
Страх залишає просто повз узбіччя..
Що непотрібно, – оминає враз,
Шукає сенс у тому що є вічним,
І вірить що життя, – чудовий шанс..
Життя, – то шанс свій розум проявити!
Знайти себе, – любити і творити!
І ця людина, – то сьогодні ти!
Прошу, – не зупинись!!!, – ТИ ПРОСТО ЙДИ!!!
▪️▪️▪️
Тетяна Т.-Н.
