07.11.21(9:00)
ПРАВДА….
Невже немає сили що зупинить всесвітній безлад, той,
що зараз є?
Невже сьогодні ця несправедливість нещадно знищить вщент життя твоє?
Хіба не можна все це зупинити і розпізнати прикру цю брехню?
Як хочеться спокійно ще пожити…
А не палати навіть без вогню…
А вихід є!, – я знаю!, – все минеться!
Афера світова спливе колись!
Якщо сьогодні розум в нас проснеться!, –
Ти тільки правді в очі подивись!!!
Ділити людство, дискримінувати..
Життя нормальне стали забувати…..
І конституцію свою топтати…
На все що в книзі цій написане плювати..
Законів вже немає, вже не чують…
Людей заляканих по вулицях пресують…
А поліцейські наче Боги йдуть..
І протоколи неоправдані несуть..
Ще прийде час і все спливе нагору…
Отримає тут кожний по заслугам!
Але сьогодні.. поки світ терору,
Потрібно зняти петлі й стати другом,-
Тут кожному!, – й на допомогу йти!
Так як закон не може захистити,
То нам потрібно якось тут прожити..
Ми не тварини з вами!, – Я і Ти!…
Ми маєм розуміти в чому правда, щоб не потрапити у ці пастки!
Бо проти нас стоїть сьогодні влада.
Людей дикримінують як рабів,
Тут вже прозоро все настільки видно, – Як штучно нагнітають в світі гнів…
Дивитись вже на це усе огидно!
На все замкнули очі..,
Та дітей, ми нищить не дамо!!!, – Запам’ятайте!!!
І бісові накази, – то гріхи!
Які спливуть назовні скоро.. Знайте!
О, Україно, ти іще жива!!!
Але сльоза по прапору збігає!
Нещадно нищать всі людські права!
Але про правду скоро весь світ взнає!!!
Тетяна Т.-Н.

Думок на тему “Правда..”
Дай Боже !