Чи є відповідь на сьогодні, для чого і в яких цілях відбувається те що відбувається, людей під страхом зараження загнали по кутках і ніхто не знає коли це все закінчиться, хочеться знову повернутися в минуле, проснутись від “сну” і забути, та нажаль життя людські ми вже не повернемо…
▪️▪️▪️
22.03.20(00:20)
Болить душа
Немов зламалась гілка…
Осінній вітер,
Хоч уже й весна
Чомусь на серці гірко, дуже гірко
Мелодія не грає чарівна…
Ніхто не каже нам у чому правда?
Шукати де її ніхто не зна
Лиш тільки страх
Якась безглузда тьма
Та шкода, багатьох уже нема…
Ми впораємось,
Але дуже важко
Що вже життів людських не повернуть…
У чому ж правда, де її шукати?
Як можна потім це усе забуть?…
▪️▪️▪️
Татьяна Т.-Н.
