Чудове свято наступає
Про нього знають усі люди
Що Божий Син в цю ніч чарівну
На землю пильно сходить буде.
Це кілька сотень років тому,
Коли Ісуса розпинали
Й вінок терновий,як корону
Йому на скроні одягали.
Він ніс колоду у руках…
Його вели в рабській свитині…
І його біль стинав груди
Життя було,як в павутинні.
А потім просто ту печеру,
Де спочивать його поклали
Закрили валуном великим
І,що він мертвий вже гадали.
Та ось,великий піст минає
І наш Ієсус ожив – ВОСКРЕС!!!
І нове щастя,і надію,і благодать
Всім нам принес.
Жінки від радості заплакали,
А їхні сльози розписали крашанки
І через всі ті розмальовки
Назвали яйця- писанки.
Відтоді в день цей ходять в церкву
Вітають так : “Христос Воскрес”
У відповідь лунає щиро :
“Зі святом! Во істину воскрес
Великдень