Для голосування необхідно авторизуватись

ХОЧА Б НА МИТЬ ПОВЕРНУТИ

Полину в дороге і вкрай далеке,

На все життя лишивши теплий слід.

Потішуся, як тішиться лелека,

Скінчивши накінець важкий політ.

Угледівши здаля білу хатину,

В якій батьки дали мені життя,

Зуміли в мені виховати сина,

Міцний заклавши стержень в майбуття.

Босоніж пронестися по стежині,

Якою до юнацтва ноги бив,

Де матінка в білесенькій хустині

Надвечір поверталася зі жнив.

Там пахло молоком парним і хлібом,

Довіку не забуду його смак,

Як вдосвіта ішли зі своїм дідом,

У млин, нас зустрічав старий вітряк.

Де борошно осяяне, як сонце,

Згортали в клунки й несли на плечах,

Матуся виглядала у віконце

Із посмішкою в лагідних очах.

Як тато вчив клепати змалку косу,

Ішли у парі з ним на сінокіс,

Ранесенько будити срібні роси,

У батькових очах постійно ріс.

Разом в саду всідалися, бувало,

Яка смачна вечеря та була…

Літа зозуля сива нам кувала,

Із пасовиська череда ішла.

Ніколи рай земний цей не забути,

Від співу захлинався соловей…

Хоча б на мить єдину повернути

Ту велич і красу сільських ночей…

2

Автор публікації

Офлайн 6 років

Валентина Леушіна

2
Коментарі: 0Публікації: 1Реєстрація: 02-04-2020