Для голосування необхідно авторизуватись

Це все я називатиму любов’ю.

Ти знаєш, а я дихаю тобою…
Емоцій й почуттів аж через край
Й не знаю, чи назвати це любов’ю,
Чи просто найсолодшим словом “РАЙ”?

Ці почуття наповнили всю душу
І, як не дивно, вона більше не болить…
Звичайний ритм життя мого порушив
І час з тобою так нестримано біжить.

З тобою поряд я звичайна жінка.
Хоча… не зовсім так, з тобою я не я.
З тобою пишеться якась нова сторінка …
Якогось іншого і не мого життя.

І так не звично знати що кохана,
В очах читати ніжність і любов…
Ти в мене є!!! Я так тебе чекала…
Як добре що в юрбі мене знайшов.

Як добре, що зустрілись наші долі…
Блукали десь, топтали спориші,
А потім сам Господь дозволив
І поєднав дві втомлені душі.

Тепер прошу у Бога, щоб з тобою
Дійшли разом ми аж до небокраю…
Це все я називатиму любов’ю,
Маленьким острівцем земного раю.

4

Автор публікації

Офлайн 6 років

Іванна Лаврик

20
Коментарі: 0Публікації: 5Реєстрація: 08-08-2020

Думок на тему “Це все я називатиму любов’ю.”