Нарешті тиша, спокій, насолода
І я одна, і промені з вікна
Всміхнувшись, прокидається природа
Думок ніяких ні краплиночки нема
Ані тривоги, ані смутку, ні печалі,
Лиш ранку аромат п’янкий
День почався, а що там далі,
Дмухнув в обличчя вітерець легкий
Ось насолода, геть мерщій , негода
Я мрію, вірю, і , здається я лечу
Не варто нарікати на погоду
Все буде так, як я того хочу!