Для голосування необхідно авторизуватись

У кожного є колір.

 

У кожного є колір – тільки свій.

Це колір осені, зими та літа.

Та наймилішим з них є колір мій-

Жовтогарячий колір сонячного світла.

 

Кульбабок колір, місяця, зірок

Його яскраве сяйво намалюю.

І на папері пензля кожен крок

Тепло в моєму серці зачарує.

 

А далі і небес блакить

Замріяно я буду малювати,

Їх колір нагадає вмить

Кого люблю і буду шанувати.

 

Помчить мій пензлик швидко у танок

І на папері обернеться в птаха –

Моє дитинство, школу, дитсадок

Моє минуле без турбот та страху.

 

Я не боятимусь за себе ні на мить

Дозволю пензлику фантазувати,

Про дивосвіт, який попереду біжить

В якому різних фарб та кольорів багато.

 

2

Автор публікації

Офлайн 6 років

shimon olya

41
Коментарі: 2Публікації: 15Реєстрація: 04-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 08.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій