У кожного є колір – тільки свій.
Це колір осені, зими та літа.
Та наймилішим з них є колір мій-
Жовтогарячий колір сонячного світла.
Кульбабок колір, місяця, зірок
Його яскраве сяйво намалюю.
І на папері пензля кожен крок
Тепло в моєму серці зачарує.
А далі і небес блакить
Замріяно я буду малювати,
Їх колір нагадає вмить
Кого люблю і буду шанувати.
Помчить мій пензлик швидко у танок
І на папері обернеться в птаха –
Моє дитинство, школу, дитсадок
Моє минуле без турбот та страху.
Я не боятимусь за себе ні на мить
Дозволю пензлику фантазувати,
Про дивосвіт, який попереду біжить
В якому різних фарб та кольорів багато.