Сонце світить, та не гріє, Обертається Земля, Галю тихо, Галю тихо! - Гопа, гопа! Труля-ля! Штукатурка облітає, Пекло з радості стриба, Чуєш Галю? - Гопа, гопа! Галю тихо! - Труля-ля! Польське радіо не чути, Галю чую тільки я, Галю тихо! - Тринди-бринди, Чуєш Галю? - Труля-ля. Сонце вже втекло за обрій, Каїн Авеля підняв, Галю тихо! Баста Галю! Галі пофіг! - Труля-ля! В парку пташечки співають, Трелі, тьохкіт, тихий свист, Тихо Галю! Бідні пташки! Мертві падають у низ. Сон периною укутав, Спить країна – вся сім’я, Спи вже Галю! - Гопа- гопа! Спи, благаю! - Труля-ля! |
Думок на тему “ТИХО ГАЛЮ!”
Він шедевральний!