Немає випадковостей в житті,
І люди в ньому – є не випадкові,
Можливо нам вони уже чужі,
І навіть вигляд їх забутий…
Але сидить – десь в нашій голові,
І в серці нашім…у глибині душі,
Той досвід, що отримали від них,
Він з нами завжди, він – не зник.
Хтось з них навчив : “Як це “любити”.
До цілі йти… і не зважати ні на що,
І вальсу!!! Саме вальсу танцювати,
Хтось з них, навчити зміг тебе .
І бути вірною, і людям співчувати
І вірити у дружбу і любов.
І мужності…і не здаватись…
Не зрадити самим собі…
Із цим живемо ми усі,
Із цим крокуєм по землі…
Тому що, не буває випадковостей в житті,
І ми для когось – є не випадкові.
Можливо їм давно ми вже чужі,
Але от досвід, що отримали, безцінний.
Із ним дорослішаємо ми усі,
Із ним крокуєм по житті.

Думок на тему “НЕ ВИПАДКОВІ”
Оце так глибина філософських роздумів. Я погоджуюсь з Вами, хоча мені вже 67 років. Я також часто про це думав. А Ви це так талановито змогли побачити. Я вражений Хочу додати, що деякі Люди творили Зло, але ми прощаємо цих Людей і переживаємо за них, щоб ці Люди не опинились в Безодні, де живе Сатана….