«Пісенька для Винника»
Я без тебе, мов без неба
Я по крилах затужив
Я прошу тебе не треба
Я тобою тільки жив…
В небо ангелом в злітаю
Та до тебе повернусь
Свою душу розриваю
Та тобі у сні приснюсь
Приспів:
Ти моя, і не віддам тебе нікому
Ти моя, немов планету не відому
Я відкрив, і в ній назавжди поселюся
Ти моя, чому ж так втратити боюся
2 ст.
Я з тобою ніби в казці, опинивсь
Так літав високо в небі, все ж розбивсь
Я розбивсь в твоїх обіймах і словах
Тож скажи тепер я ангел? Може птах…
Приспів:
Віталій Прокопович….
23,10,2018,

Думок на тему “ «Пісенька для Винника» ”
То це Ви написали пісню про “Ніно-віно-кіно”? ))))