Для голосування необхідно авторизуватись

  «Пісенька для Винника» 

«Пісенька для Винника»

Я без тебе, мов без неба
Я по крилах затужив
Я прошу тебе не треба
Я тобою тільки жив…

В небо ангелом в злітаю
Та до тебе повернусь
Свою душу розриваю
Та тобі у сні приснюсь

Приспів:
Ти моя, і не віддам тебе нікому
Ти моя, немов планету не відому
Я відкрив, і в ній назавжди поселюся
Ти моя, чому ж так втратити боюся

2 ст.
Я з тобою ніби в казці, опинивсь
Так літав високо в небі, все ж розбивсь
Я розбивсь в твоїх обіймах і словах
Тож скажи тепер я ангел? Може птах…

Приспів:

Віталій Прокопович….
23,10,2018,

1

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Віталій Прокопович

986
Коментарі: 6Публікації: 291Реєстрація: 26-08-2018

Вибір видавця (Лютий 2020)

Достижение получено 25.04.2020

Титул: Вибір видавця (Лютий 2020)

Небайдужий читач

Достижение получено 26.01.2019

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “  «Пісенька для Винника» ”