«Пів року»
Нащо тобі ота війна?
Вже другий рік в окопі
Мов з пекла вирвалась орда
Тут дні ми на мов роки
Вчорашній брат, у твої груди цілить
Він ніби свій, та хто йому повірить
Нікчемний він, лукаво гляне в очі
Ні він не брат, на що стріля щоночі?
Він у своїх, та що йому до тебе?
Не змиє кров, своїх братів із себе
Він лютий кат, йому усе байдуже
А ти тримайсь! В окопі юний друже
Якщо не ти, то хто боронить неньку?
Яка щодень, додолу сльози ллє тихенько
Ти стій на смерть! Для ворога ні кроку
Минає день, а наче вже пів року…….
Віталій Прокопович…….
12,05,2016,

Думок на тему “«Пів року»”
Тут дні ми на мов роки.
Мина. Разом.