«Запах Меду»
Загуділи дружно бджоли
Шумно стало у дворі
Бджолярі, із шаф дістали
Свої маски, й димарі
Це весна прийшла духмяна
Зігріває нас теплом
І забувши про всі справи
Поженуся за ройом
Зацвітуть сади пахучі
Сніжно білий їхній цвіт
Розлились луги квітучі
Й замуркоче сивий кіт
Запах меду мене манить
Знов на пасіку помчусь
ЇЇ тиша мене вабить
Тут на завжди залишусь….
Віталій Прокопович………
19,02,2016,
