«Золотисті шати»
Вбирає осінь в золотисті шати
Й в багряне, наче кров листву
Ну що тобі я хтів іще сказати…
Чи пам’ятаєш нашу ти весну?
Коли навколо рясно зеленіло
І запах квітів ллявся через край
У грудях мене жарко щось боліло
І я молив, лиш тільки не зникай
Тоді ж я безнадійно закохався
Неначе навіки кудись пропав
І як із серця відібрати не старався
Це не можливо! Я ж тоді не знав…
Вбирає осінь в золотисті шати
Й в багряне, наче кров листву
А я ніяк з думок не можу відігнати
Закохану й заквітчану весну…..
Віталій Прокопович…..
08.09.2017.
