Прийшов Великдень та незвичний він:
На вулиці юрби людей немає
І в храмах великодній передзвін
На Службу Божу вірних не скликає.
Біда: коронавірус й карантин
Змінили традиційне святкування
Та все одно воскресне Божий Син
І великоднє прозвучить вітання
Щоправда, через Меседжер, Ватсап,
У Вайбері чи просто телефоном.
Щоб вберегтись «корони» хижих лап,
Потрібно людям зрадити канонам.
Онлайн-Великдень – це не страшно. Ні.
А головне, що всі живі-здорові.
Помолимось, щоб Бог послав нам дні
Ясні в здоров`ї, радості й любові!
