Для голосування необхідно авторизуватись

Ніжно-ніжно…тиша…

Ніжно-ніжно,  немов  кошеня,  заховаюсь  в  обіймах.
В  нашій  тиші  не  чути  нічого  крім  стуку  сердець.
За  вікном  метушня,  вічний  рух,  наче  кадри  у  фільмах.
Наша  тиша  незмінна  –  то  щастя  лавровий  вінець.

Ніжно-ніжно  на  вушко  тобі  буду  щось  шепотіти.
А  від  подиху  твого  мурашки  по  шкірі  весь  час.
Наші  мрії  дарують  нам  крила,  можливість  летіти,
відчувати  щось  дуже  важливе…та  тільки  для  нас.

Ніжно-ніжно…так  кінчики  пальців  торкаються  шкіри,
так  твої  неймовірні  флюїди  торкають  душі.
В  цих  обіймах  без  міри  турботи,  і  щастя  без  міри.
А  в  думках  лиш  бажання  спинити  цю  мить…і  вірші…

4

Автор публікації

Офлайн 5 років

Юлія Воспітанік

40
Коментарі: 0Публікації: 16Реєстрація: 08-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 17.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій