БАРАБАШКА (фіґля*)
Я гляда́у свої “очи”:
“Де ‘м поклав іх вчора сночи**?
Звечера м сів почитати
та й забыв в футляр покласти…”
Гля́даву іх на столови,
на дивані, на стільцьови;
У шкафу, дись у фійовці***:
“Чи не блиснуть дись на сонці?”
Комнату всю м обыйшов…
На чолови ‘м іх найшов!
Років маву щи немного…
Йсе склєроз?…Штось тіпа того..
Барабашка так ся бавить:
лиш ся вберну — нараз зблавить****!..
З барабашков ми на “ты” є,
часто він зо мнов шуткує:
штось из рук набІк одкладу,
лиш ся вдверну — вже пропало!
Я вповім му (дуже просто!):
Вже набавив’ись ся*****? Доста!******”?
Што “позычив”– на́раз верне!..
Чекать, што назад ся вдверну!
Бабинець Ю.Ю.
Словник:
*Жарт
**звечора
***шухляда
****сховає
*****награвся
******досить

2 коментарі “Барабашка”
Зі мною на роботі те саме. Був в руках папірець, десь дівся вмить. І так кожен день. А вдома нічого не губиться. Барабашка живе на роботі?😨
Ото щось на зразок домовичка! 😂