ВІРШ чи ПРОЗА?
Народження вірша…Не знаю,чесно…
Бо Хем старий казав :”Писати легко!
За стіл сідаєш і собі друкуєш…
По краплі крапля кров’ю ти стікаєш…”
Хемінгуей оце сказав про прозу.
Бо іноді в житті бувають грози…
Коли із друзями їх розділити,
тоді неначе трохи легше жити…
В душі у нас лиш грози владу мають?
Високі почуття у ній витають!
І на папір сама лягає рима:
ВОНА – єдина і неповторима…
Хороший настрій часто теж буває,
коли душа од радості співає;
На позитив налаштування в неї!..
Тоді емоції як втримать сво́ї?..
Тож проза, вірш…Яка, скажіть, різниця?
Неспокій як в душі таїться?
Його як вихлюпнути звідти треба?..
І в прозі й римі є потреба!
Бабинець Ю.Ю.

Думок на тему “ВІРШ чи ПРОЗА”
Як вірно сказано, уже потреба вихлюпнути з душі, у нас ,мабуть, вже залежність .