Осінні круговерті за вікном,
а на столі у філіжанках кава.
Далекий спогад кутає теплом,
від погляду кипить у венах лава.
Слова німі та очі.. ой, мовчіть!
Мовчіть, бо не годиться говорити.
Окріп сердито в чайнику сичить,
налита кава, отже будем пити.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Осінні круговерті за вікном,
а на столі у філіжанках кава.
Далекий спогад кутає теплом,
від погляду кипить у венах лава.
Слова німі та очі.. ой, мовчіть!
Мовчіть, бо не годиться говорити.
Окріп сердито в чайнику сичить,
налита кава, отже будем пити.