І щоб не говорити довго.
І не писати знов листи.
Хотів побачити я знову,
Яка прекрасна насправді ти.
І щоб не розказували люди
Про цю чарівную красу.
Тебе я згадувати буду
В думках життя своє спасу.
Я млів без слів
І краще не вмирати,
Щоб не залишити тіло те,
В якому вчився я кохати,
Коли було воно живе.
Я ще живу допоки знову,
Приходиш сном у темноті.
Я вмру тоді,коли вже сонцем
Не будеш більше мила ти.
І щоб не казали мені люди
Про цю чарівную красу.
Вночі у снах зі мною будеш,
А вдень без тебе знов помру.

Думок на тему “Love and sleep”
Які чудові слова!Таке освідчення в коханні хотіла б почути кожна✨